Wakacje stoją przed Tobą otworem

Dlaczego czarter łodzi to doskonała forma wypoczynku?

Dlaczego czarter łodzi to doskonała forma wypoczynku?

Spędzanie czasu wolnego nad wodą to wspaniałe i bardzo relaksujące zajęcie, które w fantastyczny sposób pozwala na odpoczynek od codziennych obowiązków oraz od hałasu i zgiełku dużego miasta. Urlop na łodzi świetnie wycisza i pomaga w znalezieniu równowagi w życiu. Wiele osób nie wyobraża sobie lepszej formy spędzenia wakacji. Czysta woda, piękna aura, wspaniała faunaWięcej oDlaczego czarter łodzi to doskonała forma wypoczynku?[…]

Chorwacki plan na żeglugę

Chorwacki plan na żeglugę

Chorwacja kusi piękną pogodą, wspaniałymi widokami i rewelacyjną kuchnią. Na pytanie czy warto się tam wybrać, odpowiedź może być tylko jedna – oczywiście, że tak. Również na żagle. Główną atrakcją dla żeglarzy jest fakt, że Chorwacja jest znana ze swojego niesamowitego wybrzeża. Ma ono długość ponad 400 kilometrów, pełne jest przeróżnych wysp, półwyspów, zatoczek iWięcej oChorwacki plan na żeglugę[…]

Najwyższy patent żeglarski

Najwyższy patent żeglarski

Określone patenty żeglarskie pozwalają na zdobycie uprawnień do prowadzenia jachtów o określonej mocy, na różnego rodzaju wodach i przy sprecyzowanych parametrach dotyczących m.in wielkości kadłuba jachtu. Otrzymanie podstawowych patentów znacznie ułatwia możliwość swobodnego kierowania na wodach śródlądowych i morskich, jednak dopiero najwyższy patent żeglarski pozwala na prowadzenie jachtów w sposób nieograniczony. Aby otrzymać patent żeglarski..

Czartery jachtów Chorwacja – czy warto?

Czartery jachtów Chorwacja – czy warto?

Większość ludzi lubi podróżować w miejsca, w których krajobraz, roślinność i generalnie wszystko co ich otacza jest inne niż w miejscu ich zamieszkania. Zdecydowanie inaczej jest natomiast w Chorwacji, prawdopodobnie dlatego tak dużo ludzi jeździ tam przynajmniej raz w roku. Wypoczynek w Chorwacji Oczywiście, ze względu na klimat, do Chorwacji ludzie wybierają się przede wszystkim..

Żeglarstwo, czyli relaks i przygoda

Żeglarstwo, czyli relaks i przygoda

Coraz więcej osób decyduje się na spędzenie urlopu w aktywny sposób. Część ludzi wybiera wycieczki górskie, a część woli spędzać czas nad wodą. Jak można połączyć wypoczynek nad morzem z aktywnością fizyczną? Pływanie Pływanie w morzu jest łatwiejsze niż w basenie, aczkolwiek o wiele bardziej ryzykowne. Sól morska unosi ciało ku górze dlatego też łatwiej.

Luksusowa oferta czarteru jachtu na Karaibach

Luksusowa oferta czarteru jachtu na Karaibach

Wakacje nie muszą być spędzone w domu. Jeśli znudziły nam się wypady w te same miejsca, to możemy przecież zrobić coś, czego nie zapomnimy do końca życia. Możemy zdecydować się na luksusowy rejs jachtem po Karaibach. Luksusowy czarter jachtów na Karaibach Czarterowanie luksusowych jachtów na akwenie Karaibów, to doskonały sposób na letni i niecodzienny wypoczynek.

Czarter jachtu a savoir-vivre

Czarter jachtu a savoir-vivre

Dobre maniery obowiązują wszędzie, jednak w różnych środowiskach i sytuacjach ulegają zmianom tak, by pasować do okoliczności. Swój własny kod mają zakłady pracy, kibice, a także hobbyści w jakiejś dziedzinie – na przykład psiarze albo wielbiciele żeglowania. Czartery jachtów to wspaniała forma spędzania wakacji dla każdego, kto kocha pływanie. Warto wiedzieć, jak zachować się naWięcej oCzarter jachtu a savoir-vivre[…]

Czarter w Świnoujściu – dlaczego warto?

Czarter w Świnoujściu – dlaczego warto?

Żegluga po wodach oceanu, czy nawet morza nie jest prosta i wymaga posiadania odpowiednich uprawnień. Tym nie mniej, dla wielu żegluga po jeziorach to za mało, dlatego decydują się na wyjazd nad morze i czarter żaglówek czy też jachtów. Gdzie na żagle? Wśród polskich miejscowości nadmorskich, prawdopodobnie najłatwiej jest znaleźć czarter w Świnoujściu.

Szkolenia motorowodne dla każdego

Szkolenia motorowodne dla każdego

Lubisz pływać, nie tylko wpław? Marzysz o tym, by poczuć wiatr we włosach, dając upust swoim emocjom na skuterze wodnym lub motorówce? Niezależność to Twoje drugie imię? Możesz to mieć, jednak potrzebny Ci będzie patent sternika, a wraz z nim specjalistyczne szkolenia motorowodne i doświadczeni nauczyciele. Aby zyskać patent na sternika motorowodnego, na początek należy..

Czartery w Polsce? Świetny pomysł na wakacje

Czartery w Polsce? Świetny pomysł na wakacje

Mazury to piękne miejsce w Polsce. Miejsce, które z roku na rok jest coraz bardziej doceniane przez ludzi. Jednak jednocześnie również miejsce, w którym nadal można znaleźć dzikie miejsca, w których można pobyć samemu ze sobą. Mazury to prawdziwa perła Polski i miejsce, o które wszyscy powinni dbać ze wszystkich sił. W końcu chyba każdemu..