hiszpania

Luksusowa oferta czarteru jachtu na Karaibach…

July 25, 2016Karaiby Standard

Wakacje nie muszą być spędzone w domu. Jeśli znudziły nam się wypady w te same miejsca, to możemy przecież zrobić coś, czego nie zapomnimy do końca życia. Możemy zdecydować się na luksusowy rejs jachtem po Karaibach.

Luksusowy czarter jachtów na Karaibach

Jeden z największych polskich serwisów rezerwacyjnych - CharterNavigator.pl

Jeden z największych polskich serwisów rezerwacyjnych – CharterNavigator.pl

Czarterowanie luksusowych jachtów na akwenie Karaibów, to doskonały sposób na letni i niecodzienny wypoczynek. Ze względu na swoją specyfikację, akwen ten jest nie tylko gorący, ale przede wszystkim spokojny, co jest rzadkością w innych rejonach świata. Jeśli decydujemy się na tego typu wypoczynek, musimy pamiętać o kilku ważnych rzeczach.

Kapitan plus kucharz to podstawa

Czarter jachtów na Karaibach w wersji LUX, raczej nie jest ofertą dla tych osób, które lubią pływać samemu. Jacht o tak wysokim standardzie, raczej nie będzie udostępniony dla nas bez jakichkolwiek ograniczeń. Najprawdopodobniej będziemy więc musieli liczyć się ze stałą obecnością kapitana jednostki, plus jeszcze jednej osoby. W niektórych ofertach, jest to po prostu… kucharz.

Różna forma rejsów

W ofertach luksusowego czarteru jachtów na Karaibach, możemy liczyć zarówno na rejs po samym archipelagu, jak również w inne akweny, takie jak na przykład Morze Śródziemne. Możemy też zdecydować się na rejs który rozpoczynamy w innym i kończymy w innym porcie. Musimy jednak uwzględnić tu fakt, że nasz jacht musi wrócić do portu docelowego. To zaś będzie wiązało się z dodatkową opłatą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *